BEDENSEL ENGELLİ MUHTEŞEM İKİLİ BAŞARIYA DOYMUYOR

Ağrı’lı Bedensel engelli Milli Sporcular Muhammed Ali Bulgay ve Ömer Çeçen düzeni bozmadılar.

18 EYLÜL 2017 / Nurettin ADIGÜZEL
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Ağrı’lı Bedensel engelli Milli Sporcular Muhammed Ali Bulgay ve Ömer Çeçen düzeni bozmadılar.

İstanbul’da düzenlenen  Türkiye Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Dünya Şampiyonası seçmelerine katılan, Ağrı’lı Bedensel Engelli Milli Sporcularımız  Muhammet Ali Bulgay Türkiye şampiyonu oldu, Ömer Çeçen ise Türkiye 2.si oldu. Muhammet Ali Bulgay ve Ömer Çeçen Ülkemizi ve ilimizi Dünya şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Milli Sporcuları Havalimanında karşılamaya giden Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, ''Sporcularımızın başarıları tüm engelli gençlerimize örnek olsun. Disiplinli ve azimli çalışmalar sonucunda engelimizin bize engel olmadığını bir kez daha gözler önüne serdiler. Başarılı olan Milli sporcularımızı ve antrenörleri Çetin Demir’i tebrik ediyorum. İnşallah Dünya şampiyonasında da ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Engelli sporcularımıza imkan verildiği takdirde neleri yapabileceklerini sporcularımız Muhammet Ali Bulgay ve Ömer Çeçen göstermiştir. Tüm engelli çocuklarımızı herhangi bir branşta spor yapmaya davet diyorum'' dedi.

İl Müdürü Alp, başarılı sporculara ve antrenörlerine çiçek takdim ederken, Milli Sporcu Muhammet Ali Bulgay, maddi ve manevi desteklerinden dolayı Şampiyonluk kupasını İl Müdürü Aziz Sinan Alp’e hediye etti.