Maç Sonuçları
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından okul sporları faaliyetleri kapsamında Okullar Arası Kros İl Birinciliği Yarışması yapıldı. 

Müsabaka Sonuçları
18 KASIM KROS.doc


Futbol İl Birinciliği Sonuçları

ERKEKLER

1. Ağrı Anadolu Lisesi
2. Cumhuriyet Anadolu Lisesi
3.Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi
4.Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

KIZLARDA 

1.Öğretmen Nurgül Gelturan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon 

HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI

 

Kızlar

  1. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
  2. Yılmaz Hatunoğlu Anadolu Lisesi
  3. Öğretmen Nurgül Gelturan Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi

Erkekler

 

  1. Nurettin Dolgun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
  2. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
  3. Yılmaz Hatunoğlu Anadolu Lisesi
  4. Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi

MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

Dereceye Giren Okullar

Kızlarda

  1. Patnos Süphandağı Anadolu Lisesi
  2. Ağrı Anadolu Lisesi
  3. Öğretmen Nurgül Gelturan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

Erkeklerde

  1. Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi
  2. M.Şükü Balcı Anadolu Lisesi TUTAK
  3. İmam Hatip Anadolu Lisesi
  4. Patnos Anadolu Lisesi

FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

Dereceye Giren Okullar

Erkeklerde

1.       Semerkant Meslek Teknik Anadolu Lisesi

2.       Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi

3.       Naci Gökçe Anadolu Lisesi

4.       Nurettin Dolgun meslek ve Teknik Anadolu Lisesi

Kızlarda

  1. Güzel Sanatlar ve Spor Güzeli
  2. Ağrı Anadolu Lisesi
  3. Patnos Kız Meslek Lisesi
  4. Türk Telekom Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi

BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI

Erkeklerde

1.         Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.         Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.         Nurettin Dolgun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

4.         Naci Gökçe Anadolu Lisesi

Kızlarda

1.         Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

2.         Naci Gökçe Anadolu Lisesi

3.         Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi

            

YILDIZ BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI

Bayanlarda

  1. 100. Yıl Orta Okulu
  2. İmam Hatip Orta Okulu
  3. Alpaslan Orta Okulu
  4. Özel Modern Bilgi Orta Okulu

Erkeklerde

  1. Cumhuriyet Orta Okulu
  2. Özel Modern Bilgi Orta Okulu
  3. Özel Nizamiye Orta Okulu
  4. 14 Nisan Orta Okulu
Güreş İl Birinciliği Müsabakaları son buldu

Dereceye Giren Sporcular;

39-42 Kiloda; 1.Zafer Haman,  2.Baran Aslankılıç, 3.Mert Aras,3.Emrullah Karaaslan

50 Kiloda; 1.Önder Haman ,2.Umut Aras, 3.Azat Doğan, 3.Mehmet Dursun

54 kiloda;1.Kadir Aslankılıç, 2. Rojat Güner, 3. Furkan Ergün, 3. Nurullah Gökçe

60 Kiloda; 1.Melik Karasu, 2. Mustafa İlboğa, 3.Hüseyin Ağar, 3.Hamza Acar

66 Kiloda; 1.Aytekin Haman, 2. Vedat Polat, 3. Halil Tanrıverdi, 3. Tayfun Polat

74 Kiloda; 1.Tarık Aslankılıç, 2.Güner İlhan, 3. Kadir Erez, 3. Berat Erim


GENÇLER VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ

Dereceye Giren Okullar;

Kızlarda

  1. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
  2. Şemsi Türkmen Anadolu Lisesi
  3. Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi
  4. Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi

Erkeklerde

  1.  Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  2. Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi
  3. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
  4. Şemsi Türkmen Anadolu Lisesi

KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI.docx

YILDIZ ERKEK-KIZ VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ

Dereceye Giren Okullar;

Yıldız Erkekler

1.Ozanlar YİBO

2.Kaymakam Özgür Azer Kurak Orta Okulu

3.İMKB Gazi Orta Okulu

4.İmam Hatip Orka Okulu

Yıldız Kızlar

1.Doğubayazıt YİBO

2. Doğansu Kız YİBO

3.Murat Kız YİBO

4.Özel Nizamiye Orta Okulu


Yıldız Erkek-Kız Hentbol İl Birinciliği 
 

Kızlarda

1.İMKB Gazi Orta Okulu

2. Ağrı İmam Hatip Orta Okulu

3.Özel Modern Koleji Orta Okulu

Erkeklerde

1.Tutak Soğuk Pınar Orta Okulu

2.Kaymakam Özgür Azer Kurak Orta Okulu

3. İMKB Gazi Orta Okulu

4. Ağrı İmam Hatip Orta Okulu