AĞRI’DA YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

19.06.2023

Ağrı’da Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl 81 İl’ de düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları Ağrı'da başladı.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, sporu toplum içinde alışkanlık haline getirebilmek, öncelikle çocuk ve gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmek, sporu sevdirmek, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, küçük yaşlarda gençlere spor kültürünü yerleştirmek ve çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirmeleri amacıyla GSB Spor Okulları 5-18 yaş aralığındaki tüm gençlere kapılarını açıyor.

Her yıl binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Spor Okullarında kayıtlar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüklerince alınacaktır.

 5-18 yaş aralığındaki her çocuğun ücretsiz olarak katılabileceği GSB Spor Okullarında, çocuklar bir yandan serbest zamanlarını değerlendirebilecek bir yandan da sevdikleri spor branşında kendilerini geliştirebilecek. Ücretsiz GSB Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler velileriyle birlikte belirlenen kayıt noktalarında formlarını doldurularak, teslim edebilecekler. Kurslar yaz boyunca devam edecektir.

25 Farklı Branş

2023 yılı yaz spor okulları merkezinde; Atıcılık, Boks, Hentbol, Kick boks, Taekwondo, Atletizm, Tekerlekli Kayaklı Koşu, Cimnastik, Judo, Tenis, Futbol, Yüzme, Badminton, Güreş, Bocce, Masa Tenisi, Basketbol,  Halter, Karate, Voleybol, Okçuluk, Vücut Geliştirme Fitness , Muay Thai spor dallarında ücretsiz faaliyet verilecektir.

 GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI

GSB Spor okullarında özel bireylerimiz içinde GSB Engelsiz Spor Okullarına kayıtlar başladı.

GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları Açılış Töreni 4 Temmuz 2023 Salı Günü gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü / Spor Şube Birimi

 0472 215 20 84